Aydınlatma

Post Image 1

Dış cephe led aydınlatmasında kullanılan son teknoloji led cephe aydınlatmalar ile binalar daha gösterişli ve daha görünür hale geliyor. Gökdelenler, tarihi yapılar, konut projeleri… Etrafımızı kaplayan modern heykellerin tamamlayıcıları haline gelen aydınlatmalar, gelişen teknoloji imkânları sayesinde şehrin gecesine ışıl ışıl bir sergi sunuyorlar.

Asma Tavan

Post Image 2

Ev aydınlatması, dükkan vitrin dizaynı ve led spot dekorasyon, park bahçe sokak aydınlatma sistemleriyle hizmet vermekteyiz.

 

Bir mekanın algılanmasında tavan, oldukça etkin bir bileşendir, çünkü; mekanın diğer tüm yüzeyleri ile oranlandığında, büyük yer kaplar. Form, renk, ışık vb. araçlar kullanılarak, her amaç için uygun bir tavan tasarımı mümkündür. Asma tavan sisteminde ise, beklentiler, daha farklıdır.Tavandaki her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi pek çok bileşeni monte etmek, akustik koşulları yerine getirmek, benzersiz iç mekan koşulları sağlamak ve elbette estetik kaygıları gidermek amacıyla. Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilmektedir.

 

Niş Aydınlatma

Post Image 3

Günümüzün önde gelen aydınlatma teknolojilerinden birisi olan led aydınlatma teknolojileri evinizin her noktasında kullanılmakta ve önemli tasarruf sağlamaktadır. LED aydınlatma, led tabela, led dekorasyon işleriniz için hizmetinizdeyiz.